Головна Про компанію Доставка та оплата Статті Контакти
Особистий кабінет Закладки
(050) 917-36-08
(063) 488-09-70

(050) 917-36-08
(063) 488-09-70
Замовити
дзвінок
X

Ми Вам передзвонимо

Статті

В середньому ідеальна температура води в садовому басейні становить приблизно 25-28 градусів Цельсія. Однак варто враховувати, що потреби можуть відрізнятися залежно від особистих переваг. Деяким людям досить прохолоднішої води, а інші воліють її трохи тепліше. Найкраща температура - це коли повітря приблизно на 5 градусів тепліше, ніж вода. Занадто великий перепад температур може призвести до теплового удару. У холодній воді, наприклад, діти можуть замерзнути, незважаючи на спеку.
⇢ Читати далі
Фільтрація та хімія для надувних басейнів – важливі аспекти, які необхідно враховувати, якщо ви хочете зберегти свій басейн у чистоті та безпеці.
⇢ Читати далі
Надувні басейни насправді мають більшу мобільність, оскільки їх можна легко розібрати, а потім скласти. Тому це відмінний вибір для людей, які, наприклад, хочуть використовувати басейн на своїй ділянці, але з різних причин повинні часто складати і розкладати його у своєму саду. Які надувні басейни можна знайти у пропозиції Intex?
⇢ Читати далі
Пропозиція Intex включає безліч типів басейнів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом або розміром, але також дизайном і формою. Каркасні басейни найпопулярніші. Кожна серія басейнів має безліч розмірів, а також відрізняється дизайном. Отже, які бувають види каркасних басейнів і які краще вибрати?
⇢ Читати далі
Для збору забруднень, що плавають у басейні, використовуються спеціальні сачки на телескопічних штангах, а дрібніші забруднення фільтруються самим водяним насосом, який постійно виштовхує воду з басейну і пропускає її через картриджний або піщаний фільтр. Але що робити з дном та стінами вашого басейну?
⇢ Читати далі
Купити басейн – це одне, а утримувати його в чистоті – зовсім інше. Чим більше басейн, тим більше роботи вам доведеться прикласти для його підтримання в чистоті, і тому варто озброїтися сучасними аксесуарами. Одним із них є досить популярний пристрій під назвою скіммер. Для чого це потрібно і чи варто?
⇢ Читати далі
У цій статті ми постараємося відповісти на дуже поширене питання, яке ставлять наші клієнти, а саме: «Чим відрізняється басейн Metal Frame від Ultra Metal?».
⇢ Читати далі
Коли закінчується літній сезон, ми намагаємося захистити своє майно від зими. Ми прибираємо сад, намагаємося захистити рослини, часто розбираємо садові меблі або відповідним чином закріплюємо їх, щоб сильний мороз, осінні дощі та водяниста волога не пошкодили їх. Іноді садові басейни є великою проблемою – що з ними робити перед сезоном – захищати чи складати?
⇢ Читати далі
Для звичайних розваг є достатньо надувних, каркасних або наливних басейнів. Асортимент представлений Intex та Bestway настільки різноманітний, що кожен знайде щось для себе за розміром та функціональністю. Звичайно ж, для таких садових басейнів можна купити багато цікавих аксесуарів. Сьогодні ми хотіли б глянути на один з них, а саме на покриття тентів для басейнів. У деяких випадках такий чохол уже входить до комплекту. Однак, коли його не було в комплекті, чи варто купувати такий аксесуар?
⇢ Читати далі
Басейн дає масу позитивних емоцій та розваг для дорослих та дітей, можливість розслабитися після кожного важкого дня, а також економить час та гроші. Однак слід пам'ятати, що наявність такого басейну пов'язане із певними зобов'язаннями. Маючи свій басейн, виникає питання про чистоту води. Як це зробити?
⇢ Читати далі


Звязатися з нами

(050) 917-36-08
(063) 488-09-70

Intex-dosug.com.ua - Всі права захищено © 2023