Головна Про компанію Доставка та оплата Статті Контакти
Особистий кабінет Закладки
(050) 917-36-08
(063) 488-09-70

(050) 917-36-08
(063) 488-09-70
Замовити
дзвінок
X

Ми Вам передзвонимо

Умови згоди

1. Загальні положення


1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією https://intex-dosug.com.ua, далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі - «Договір», та розміщує публічну оферту ( пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://intex-dosug.com.ua (далі - «Інтернет-сайт»).
1.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладання договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, факт оформлення замовлення Покупцем.
1.3. Оформлення замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).
1.4. Зазначений Договір є публічним, тобто. Є. Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.
1.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї пропозиції (оферти) шляхом оформлення замовлення), Покупець підтверджує наступне:
а) Покупець цілком і повністю ознайомлений та згоден з умовами цієї пропозиції (оферти)
б) він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче щодо збору, обробки та передачі персональних даних. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для оформлення рахунків, накладних та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.
2. Поняття та визначення

2.1. У цій оферті наведені нижче терміни мають такі значення:
«Товар/Товари» - комп'ютери, периферійні пристрої, сервери;
"Інтернет-магазин" - відповідно до Закону України "Про електронну комерцію", засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди, розміщений у мережі Інтернет за адресою Інтернет-сайту https://intex-dosug.com.ua .
«Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на сайті Інтернет-магазину.
«Покупець» - фізична особа, яка досягла 18 років, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
«Замовлення» - рішення Покупця замовити товар та його доставку із переліку товарів на сайті Інтернет-магазину.
«Сторони» - Продавець та Покупець.
3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж Товару в Інтернет-магазині, зокрема:
- Добровільний вибір Покупцем Товару в Інтернет-магазині;
- Самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення
4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину та наявний шляхом здійснення замовлення через менеджера за номером телефону продавця: (050) 917-36-08 або розміщення замовлення через сервіс сайту Інтернет-магазину https://intex-dosug.com .ua.

4.2. При оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати таку інформацію:
4.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Покупця або зазначеної ним особи (одержувача)
4.2.2. адресу, за якою слід доставити товар (якщо доставка до адреси Покупця)
4.2.3. Адреса електронної пошти
4.2.4. контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем товару зазначаються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.
4.4. Якщо продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її до Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцеві при купівлі товарів в Інтернет-магазині.
4.5. При оформленні замовлення через менеджера Продавця (п. 4.1. цієї оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої оферти.
4.6. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні замовлення.
4.7 Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту Інтернет-магазину або здійснення замовлення телефоном через менеджера Продавця.
4.8. За відсутності товару на складі, менеджер Продавця зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
4.9. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної конфігурації, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

5. Порядок оплати замовлення
5.1. Варіанти оплати замовлення Покупцем:
• Оплата онлайн через сервіс WayForPay картами Visa/Mastercard
• безготівкова оплата на розрахунковий рахунок продавця;
• післяплати сплачується у відділенні перевізника «Нова Пошта» за фактом перевірки посилки.
5.2. У разі ненадходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Умови отримання замовлення
6.1. Варіанти отримання замовлення Покупцем:
• самовивіз із магазину продавця (за адресою м. Харків, вул. Культури 8, Сумський ринок, 2-й поверх.) у робочий час з понеділка по п'ятницю, за попередньою домовленістю з менеджером Продавця.
• доставка товару перевізником «Нова Пошта» здійснюється до обраного Покупцем відділення перевізника. Після перевірки вмісту посилки Покупець зобов'язаний сплатити вартість товару, вартість доставки та комісію за грошовий переказ у розмірі 2% від суми замовлення.

6.2. Надсилання посилок здійснюється наступного робочого дня після підтвердження деталей замовлення.
6.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно із законодавством України.

7. Повернення товару та гарантійне обслуговування
7.1. Покупець має право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
7.2. Повернення товару належної якості можливе у разі, передбаченому Законом України «Про захист прав споживачів», якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковку, а також документ, що підтверджує факт купівлі зазначеного товару.
7.3. Повернення товару у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті у розділі «Контактна інформація».
7.4. У разі відмови Покупця від товару належної якості Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого товару, за винятком витрат Покупця на доставку товару, що повертається.
7.5. Умови гарантійного обслуговування товару розміщено на сайті Інтернет-магазину у розділі «Техпідтримка».

8. Відповідальність Сторін
8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
- Змінений виробником зовнішній вигляд товару;
- за незначну невідповідність колірної гами товару може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст та достовірність інформації, наданої Покупцем під час оформлення замовлення;
- за затримку та перебої в обробці замовлення та доставки товару, що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам.
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам або державі.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили Сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, що виключають або об'єктивно заважають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.
8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.
9. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договіру за умови публікації його на сайті https://intex-dosug.com.ua.
9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
9.3. Фактичною датою електронної угоди між Сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію".
9.4. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.5. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін. Дій на виконання цього Договору.
10. Строк дії договору

10.1.Електронний Договір вважається укладеним з моменту, зазначеного у п. 4.7 цього Договору, відповідно до частини шостої статті 11 Закону України «Про електронну комерцію» та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.
10.2. До закінчення терміну дії цього Договору може бути розірвано за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів Покупцю (у разі оплати товару) або скасування замовлення.
10.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору, у разі анулювання замовлення однієї із Сторін згідно з умовами цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Звязатися з нами

(050) 917-36-08
(063) 488-09-70

Intex-dosug.com.ua - Всі права захищено © 2023